HOUSE IN SOKOŁÓW PODLASKI

D90

Data: 2018
Lokalizacja: SOKOŁÓW PODLASKI
Powierzchnia: 250 m2
Fotograf: 
Ten dwupoziomowy dom zamieszkuje czteroosobowa rodzina. Parter domu to strefa wspólna mieszcząca salon z kuchnią i jadalnią, hol, wiatrołap oraz łazienkę.
Na piętrze znajduje się sypialnia z garderobą i łazienką, gabinet oraz pokoje i łazienka córek.
Salon z jadalnią i kuchnia to pełne światła miejsce ze wspaniałym widokiem na podlaskie pola i lasy. Panuje tutaj iście sialankowa atmosfera, która dopełnia swoim tłem to nowoczesne, minimalistyczne wnętrze.
Bazą wnętrza jest biel, przełamana kontrastową czernią, ciepłym kolorem drewna i akcentami różnych odcieni koloru niebieskiego. Wnętrze kryje w sobie mnóstwo schowkow, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się jedynie ścianami. W drewnianym module kuchni ukryto spiżarnie, a pod schodami całą ścianę praktycznej szafki.
We wnętrzu nie ma zbędnych ozdób, postawiono tutaj na dekoracje w formie wzorów umieszczonych głównie na podłogach. W kuchni to płytka z grafiką białego, uproszczonego wzoru jodelki, na tle 'tekturowej' tekstury, a w sypialni i łazience czarno-białe pasy.
Centralną część wnętrza zajmują jednobiegowe schody o oryginalnej konstrukcji.
W strefie sypialni i garderoby znajduję się moduł z prywatną łazienką, którego ściany zostały wykończone lustrem. W czarnej strefie komunikacji między łazienką a sypialnią znajdują się garderoba i kącik wypoczynkowy z chabrowym fotelem.
phone-handset